Groepsleerkrachten 2021-2022

Groep 1/2 A
juf Els en juf Madelein
ma, di
els.vanbodegraven@pcpobr.nl madelein.klaij@pcpobr.nl

juf Lucie
wo t/m vr
lucie.delooze@pcpobr.nl
Groep 1/2 B 
juf Madhuri
ma t/m vr
madhuri.bhageloe@pcpobr.nl
Groep 1/2 C juf Wendy
ma, di , vr
wendy.vandermolen@pcpobr.nl

juf Paulien
wo, do
paulien.goudriaan@pcpobr.nl
Groep 3
juf Rashnie
di, wo, do
rashnie.hoeseni@pcpobr.nl

juf Marjolijn
ma, vr
marjolijn.hensen@pcpobr.nl
Groep 4
juf Aline
ma t/m vr
aline.onnink@pcpobr.nl
Groep 5
juf Mirjam
ma, di
mirjam.don@pcpobr.nl 

meester Johan
wo t/m vr
johan.dejong@pcpobr.nl
Groep 6
meester Matthijs
ma, di, wo, vr
matthijs.verschoor@pcpobr.nl
meester Dennis
do
Groep 7
meester Stefan
ma t/m vr
stefan.vanbodegraven@pcpobr.nl

juf Miranda
di
miranda.kruit@pcpobr.nl 
Groep 8
juf Annette
ma t/m vr
annette.schuurman@pcpobr.nl 

juf Dorien
aantal middagen
dorien.both@pcpobr.nl 

 

 

Onderwijsondersteuners


Paulien Goudriaan
groep 1/2
onderwijsondersteuner

Marjolein Langerak
groep 3
onderwijsondersteuner

Agnes de Graaf
groep 4
onderwijsondersteuner
Annemarie Doornbosch
groep 5/6
onderwijsondersteuner
Victor Zeegers
groep 7/8
onderwijsondersteuner

Petra Kruijt
individuele leerling ondersteuning

Elise Catsburg
ondersteuning

Managementteam

Wendy Broekers-Carlebur
Waarnemend directeur
wendy.carlebur@pcpobr.nl
Stefan van Bodegraven
Waarnemend bouwcoördinator
stefan.vanbodegraven@pcpobr.nl
Heiline Smits
IB-er
heiline.smits@pcpobr.nl

 

Overige teamleden

 
Anja van der Velde
leerkracht plusklas
anja.vandervelde@pcpobr.nl

Sero van Dongen
conciërge
sero.vandongen@pcpobr.nl

Letty Lems
administratie
letty.lems@pcpobr.nl
Rob Storm Hoofd Opleiding Victoria'04 - WaterwegSport.nl
Rob Storm
Beweegcoach
rob.storm@pcpobr.nl

Specialisten

Vakleerkracht bewegingsonderwijs Rob Storm(di)
Matthijs Verschoor (do)
Interne Coach Marielle van Gastel
Onderwijskundig coördinator W&T Annette Schuurman
Stefan van Bodegraven
Gedragsspecialist Heiline Smits
I-coach Stefan van Bodegraven
Rekencoördinator Esther van Vugt
Veiligheidscoördinator Heiline Smits
Vertrouwenspersoon Rashnie Hoeseni

Medezeggenschapsraad

Oudergeleiding:
Sanne Jippens (Voorzitter)
Martijn Zuijdweg (GMR)
Marjolein Binnendijk (Secretaris)

Personeelsgeleiding:
Stefan van Bodegraven
Lucie de Looze (GMR)
Annette Schuurman