Groepsleerkrachten 2020-2021

Groep 1
juf Janneke
ma t/m vr
janneke.tenhove@pcpobr.nl
Groep 1/2 A
juf Lucie
ma, di, do, vr
lucie.delooze@pcpobr.nl
Groep 1/2 B
juf Madhuri
ma t/m vr
madhuri.bhageloe@pcpobr.nl
Groep 3  
juf Rashnie
di, wo, do
rashnie.hoeseni@pcpobr.nl

juf Esther
ma, vr
esther.vanvugt@pcpobr.nl
Groep 4
juf Aline
ma t/m vr
aline.onnink@pcpobr.nl
Groep 5
meester Matthijs
ma, di, wo, do
matthijs.verschoor@pcpobr.nl
Groep 6
juf Madelein
ma, di
madelein.klaij@pcpobr.nl

meester Stefan
wo t/m vr
stefan.vanbodegraven@pcpobr.nl
Groep 7
juf Anne *
ma t/m vr
anne.koutstaal@pcpobr.nl
Groep 8
juf Annette
ma t/m vr
annette.schuurman@pcpobr.nl 

* Juf Wendy is met zwangerschapsverlof. Juf Anne vervangt haar in groep 7.

Juf Dorien is met ziekteverlof.

Managementteam

Theo Douma
Directeur
theo.douma@pcpobr.nl

Wendy Carlebur *
Bouwcoördinator
wendy.carlebur@pcpobr.nl

Heiline Smits
IB-er
heiline.smits@pcpobr.nl

* ivm zwangerschapsverlof vervangen door Stefan van Bodegraven

Overige teamleden

 
Anja van der Velde
leerkracht plusklas
anja.vandervelde@pcpobr.nl

Sero van Dongen
conciërge
sero.vandongen@pcpobr.nl

Letty Lems
administratie
letty.lems@pcpobr.nl

Specialisten

Vakleerkracht bewegingsonderwijs Rob Storm(vr)
Matthijs Verschoor (di)
Interne Coach Marielle van Gastel
Onderwijskundig coördinator W&T Annette Schuurman
Stefan van Bodegraven
Gedragsspecialist Wendy Carlebur
I-coach Stefan van Bodegraven
Rekencoördinator Esther van Vugt
Veiligheidscoördinator Heiline Smits
Beweegspecialist Rob Storm
Vertrouwenspersoon Rashnie Hoeseni

Medezeggenschapsraad

Oudergeleiding:
Sanne Jippens (Voorzitter)
Kalinka Loos (GMR)
Marjolein Binnendijk

Personeelsgeleiding:
Stefan van Bodegraven
Lucie de Looze (GMR)
Annette Schuurman